Stań się widoczny w tłumie podobnych firm
razem z blogiem atrium.net.pl

Cena wynajmu kampera marki Mercedes Marco Polo

Cena wynajmu kampera marki Mercedes Marco Polo

Wakacje oparte na koncepcji nieskrępowanej swobody podróżowania do miejsc rzadziej odwiedzanych turystycznie, z zachowanym pięknem natury, kolorytem lokalnym lub warunkami do aktywnego spędzania czasu mają rosnące grono zwolenników. Do odkrywania atrakcyjnych widoków, idyllicznych miasteczek oraz miejsc do uprawiania sportów wodnych i turystyki górskiej idealnie nadaje się samochód kampingowy. Renomowane marki dbają o wyposażenie kamperów w dopracowane technologicznie i funkcjonalnie rozwiązania, bezkompromisową jakość designu oraz szczegółów wykończenia i systemów bezpieczeństwa.

Na wysoki standard mogą liczyć osoby decydujące się na skorzystanie z usług firmy Jachtem w Góry, specjalizującej się w najmie luksusowych samochodów kampingowych. Cena wynajmu kampera Mercedes Marco Polo uzależniona jest ilości dni, ale na dwutygodniowe wakacje należy przeznaczyć 450 PLN dziennie. To bardzo dobra relacja ceny do jakości. Modele zarejestrowane w 2019 roku mają świetną opinię, idealnie nadają się dla rodzin oraz grupy przyjaciół. To samochody sprawdzone, szybkie i zaprojektowane z troską o każdy detal. Do zabudowy części mieszkalnej zastosowano materiały najwyższej jakości z przetestowanymi założeniami ergonomicznymi. Każdy egzemplarz o mocy 190 km posiada:
- obrotowe, wygodne fotele dla 7 osób,
- wygodne łóżko dachowe dla 2 osób oraz kanapę z opcją leżanki dla 3 osób,
- systemy wspomagające kierowcę oraz kamerę 360 stopni ułatwiającą parkowanie,
- ogrzewane webasto i klimatyzację,
- boks dachowy na 500 ml,
- hak do przyczepy lub łodzi. 

Pojazd jest dostarczany pod wskazany adres i na życzenie jest wyposażany w akcesoria biwakowe. Firma dba o klasę obsługi i zadowolenie klienta. 

Ada Kowalczyk 2019-06-01 0 komentarzy

Zostaw komentarz pod artykułem