Stań się widoczny w tłumie podobnych firm
razem z blogiem atrium.net.pl

Kurs sztuki latte

Kurs sztuki latte

Sposób, w jaki podaje się napoje, czy potrawy, ma duże znaczenie. Jeśli chodzi o kawę, to obecnie popularną praktyką jest swego rodzaju malowanie na jej powierzchni różnorodnych motywów. W ten sposób ozdobiony napój nieraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Wykonywanie takich czynności nie jest jednak wcale banalnie proste i wymaga umiejętności. Dlatego właśnie ciekawą propozycją może być kurs latte art organizowany, między innymi, przez firmę HAYB COFFEE.

Wspomniane przedsiębiorstwo oferuje trzygodzinne szkolenie w zakresie ozdabiania kawy przy pomocy wzorów tworzonych z mleka. Kurs dostępny jest w korzystnej cenie i umożliwia zapoznanie się z tajnikami sztuki estetycznego podawania kawy. Wiedza podawana jest zarówno w modelu teoretycznym, jak i praktycznym, dzięki czemu zdobyte informacje można później przećwiczyć. Takie szkolenie może okazać się przydatne zarówno dla osób, które zawodowo mają styczność z serwowaniem kawy, jak i dla tych, którzy w swoim domowym zaciszu pragną przyrządzić sobie atrakcyjny wizualnie napój.

Kwestie estetyczne w branży kulinarnej odgrywają niejednokrotnie bardzo ważną rolę. Warto o tym pamiętać, gdy prowadzi się przedsiębiorstwo o takim właśnie profilu. Przeprowadzenie szkolenia z zakresu ozdabiania kawy dla pracowników może być bardzo korzystną inwestycją w ich rozwój, a wzory takie jak popularne serduszko, potrafią nieraz wywołać uśmiech u klienta. Wiedza z dziedziny malowania rozmaitych motywów na powierzchni kawy może się zatem naprawdę przydać.

Jerzy Majewski 2019-05-15 0 komentarzy

Zostaw komentarz pod artykułem