Stań się widoczny w tłumie podobnych firm
razem z blogiem atrium.net.pl

Oczyszczalnia przydomowa | SEDYMENT

Oczyszczalnia przydomowa | SEDYMENT

Niewielka, ekooczyszczalnia ścieków jest urządzeniem opartym na zblokowanych zbiornikach, posiadających pięć komór i charakteryzujących się niedużą wagą oraz niewielką głębokością. Pochodząca z oferty uznanego producenta, firmy SEDYMENT, hybrydowa przydomowa oczyszczalnia działa na zasadzie osadu czynnego oraz zatopionego złoża biologicznego. Urządzenie umożliwia odprowadzanie oczyszczonych ścieków do rzek, rowów bądź gruntów - zależnie od zamysłu.

Ekooczyszczalnie zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa GPR, dzięki czemu ich użytkownicy nie muszą obawiać się o ich awarie czy zniszczenia. Producent gwarantuje, iż nawet podczas wypompowywania zawartości zbiornik się nie zapada ani nie pojawiają się na nim żadne wgniecenia.

Jednym z rodzajów przydomowych oczyszczalni jest oczyszczalnia biologiczna, która stanowi produkt wydajniejszy od tradycyjnych oczyszczalni. Dzięki zastosowanej w niej technologii naśladującej naturalne procesy osiąga bardzo dobre efekty oczyszczania, a jednocześnie jest nieawaryjna i tania w eksploatacji. Wykorzystanie w oczyszczalni złoża biologicznego powoduje, że oczyszczanie ścieków w zbiorniku przebiega na podobnej zasadzie jak oczyszczanie wody w rzece, gdy znajdujące się w niej zanieczyszczenia docierają do kamienistego dna. Z kolei bakterie pokrywające kamienie usuwają zanieczyszczenia, dzięki czemu woda znowu staje się krystalicznie czysta.

Mając do wyboru szambo i oczyszczalnię, warto zdecydować się na opisywane rozwiązanie, gdyż jest ono inspirowane naturą oraz zachodzącymi w niej procesami bez żadnej ingerencji z zewnątrz. Co więcej, biologiczna oczyszczalnia jest bezpieczna oraz prosta w użytkowaniu i może być stosowana na każdym rodzaju gruntu.

Krystyna Zakrzewska 2019-06-13 0 komentarzy

Zostaw komentarz pod artykułem