Stań się widoczny w tłumie podobnych firm
razem z blogiem atrium.net.pl

Targi w Poznaniu - wyjątkowa kawa z roweru

Targi w Poznaniu - wyjątkowa kawa z roweru

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce wielu spotkań. Jeśli Twoja firma uczestniczy w targach branżowych, a Tobie zależy na zorganizowaniu stoiska, które będzie przyciągało odwiedzających – postaw na mobilny bar kawowy. Dzięki współpracy z firmą Bike Café wypożyczającą swoje rowerowe kawiarnie Twoje stoisko bez wątpienia będzie atrakcyjne dla gości targów. Częstując ich kawą, sprawisz również, że na dłużej zatrzymają się przy Twojej ofercie, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla promocji Twojej marki. W taki nieoczywisty i nienachalny sposób możesz pozyskać zainteresowanie potencjalnych klientów oraz zaprezentować się jako firma dbająca o użytkowników swoich produktów czy usług.

Wypożyczany przez markę bar kawowy ma wiele zalet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego mobilność, dzięki której kawiarnia może w bezproblemowy sposób zmieniać swoją lokalizację. Ponadto bar jest niezwykle funkcjonalny, dlatego obsługa klientów przebiega bardzo sprawnie. Firma oferuje kawę najwyższej jakości, o aksamitnym smaku powstałym w wyniku profesjonalnego parzenia ziaren Arabiki. Niekwestionowanym walorem współpracy z marką jest także możliwość ozdobienia kawiarni barwami Twojej firmy. Na dachu baru możesz z kolei umieścić swoje logo lub hasło reprezentatywne dla Twojej marki.

Więcej informacji o działalności mobilnej kawiarni znajdziesz na stronie internetowej firmy. Jeśli chcesz, by aromatyczna kawa na targi w Poznaniu umiliła czas osobom odwiedzającym Twoje stoisko, postaw na firmę z dużym doświadczeniem w obsłudze różnego rodzaju eventów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko zostanie zorganizowane z należytą starannością.

Marcelina Jaworska 2019-04-14 0 komentarzy

Zostaw komentarz pod artykułem